Підписка


ENG
ENG
0Кошик

Новинки

На ставку
Артикул: Х-029
650 грн
Осінній кубик
Артикул: Х-355
750 грн 690 грн
Осінні скарби
Артикул: Х-505
980 грн
Чорне і червоне
Артикул: Б-314
390 грн

Хіти продажів

VOGUE
Артикул: ТМ-138
78 грн
Букет с лимонами
Артикул: НВ-020

набо для вышивки на велюре

770 грн
Попугаи Ара
Артикул: НТК-033
810 грн

О Нас

 

Дорогі наші, любі українці і українки!

 

20-22 березня Тела Артіс прийме участь у виставці в м.Кельн, Німеччина. Запрошуємо завітати на стенд Tela Artis K-048 Hall 11.2
Для отримання безкоштовних квитків - напишіть нам на пошту tela-artis@ukr.net

 

Ми працюємо і робимо відправки кожен день

Скидуйте замовлення на пошту tela-artis@ukr.net або оформлюйте через сайт tela-artis.com

 

Все буде Україна! Разом йдемо до перемоги!!!

 

Картинки з останніми новинками ви можете завантажити за посиланням 

 

Що кажуть наші клієнти / Усі відгуки / Залишити відгук

Алла
30 Листопад 2014

Доброго дня. Ознайомилася з Вашими пропозиціями, є багато цікавих, хочу придбати декілька. Виникло до Вас велике прохання: створити картину з краєвидами міста Львова (Площа ринок, Високий замок, панорама міста...). Дуже хочу вишити бісером, думаю я не одна маю таке бажання. Сподіваюся втілити в реальність свою мрію. Дякую за Ваші чудові творіння. Нехай натхнення супроводжує Вас!

Дарья Михайленко
22 Липень 2014

Схемы просто восхитительны! Очень понравилась подборка бисера,приятные цвета, хорошее качество, интересные сюжеты. Все сделано со вкусом. Работать с такими материалами одно удовольствие!

http://www.krestik-biser.com.ua
9 Жовтень 2013

Неимоверно красивая и качественная продукция! Каждая схема яркая и оригинальная. Все наши клиенты очень довольны! Спасибо Вам, с Вами очень приятно работать. Очень ждем новинок!

Виктория
26 Квітень 2017

спасибо большое за схемы кошачих мордачек) вышиваю сейчас Базальта,Рыжик и Мурчик уже красуются на кухне) смотрю,что появилась еще одна,очень круто! хотелось бы,чтобы еще появилась британская толстая морда(у самой кошка британка),черный и белые котики :-)