Підписка


ENG
ENG
0Кошик

Новинки

Цукерка "Зимовий гість"
Артикул: Х-311
750 грн
Північний олень
Артикул: Х-024
460 грн
Зимова симфонія
Артикул: Х-025
1265 грн
Різдвяні ретрівери
Артикул: ТА-529
138 грн

Хіти продажів

Мышка
Артикул: Б-202
440 грн
Тотем
Артикул: ТА-357
138 грн
Сон
Артикул: НГ-076
820 грн

О Нас

 

Дорогі наші, любі українці і українки!

 

20-22 березня Тела Артіс прийме участь у виставці в м.Кельн, Німеччина. Запрошуємо завітати на стенд Tela Artis K-048 Hall 11.2
Для отримання безкоштовних квитків - напишіть нам на пошту tela-artis@ukr.net

 

Ми працюємо і робимо відправки кожен день

Скидуйте замовлення на пошту tela-artis@ukr.net або оформлюйте через сайт tela-artis.com

 

Все буде Україна! Разом йдемо до перемоги!!!

 

Картинки з останніми новинками ви можете завантажити за посиланням 

 

Що кажуть наші клієнти / Усі відгуки / Залишити відгук

Лариса
2 Жовтень 2015

Огромная благодарность! Удовольствие от процесса вышивки и восторг от полученного результата, вот с чем ассоциируется фирма " Тэла Артис". Вышила ваши "Преданность", "Алые паруса", "Верблюженка" и трех "Африканок". Очень интересно работать с Вашими схемами, но есть одно пожелание. В работах с большим количеством полутонов, просьба печатать бумажную схему. Вечером при искусственном освещении атлас очень блестит и различать оттенки тяжело. Всему коллективу самых наилучших пожеланий!

Оксана
9 Листопад 2014

Хочу подякувати Вам за Вашу продукцію, кожну схемку, в яку ви вкладаєте стільки часу, зусиль і любові у її дизайнерське створення, одним словом, за гарну якість і доступні ціни. Маю вже кілька Ваших схемок, особливо подобаються пейзажі, квіти, тварини, але на цьому прагну не зупинятись і надалі купуватиму Вашу продукцію. Радує те, що Ваша колекція постійно поповнюється новими сюжетами, темами, які надихають нас творити прекрасне. Успіхів всьому Вашому колективу і щедрих вдячних покупців!

Ирина
11 Грудень 2013

Добрый день. Получили в который раз Ваши схемки. Качество на высшем уровне. Схемы все необычные, интересные, одним словом ШИКАРНЫЕ!!!! Быстро и в сроки всегда отправляют товар. Сотрудники очень добры, отзывчивы, всегда проконсультируют, подскажут. Очень приятно с Вами сотрудничать!!! Спасибо Вам за то, что Вы есть и творите такую красоту!!!!!!!

vishivkashop.com.ua
24 Вересень 2013

Продукция интересная, идеи новые. Нашим покупателям очень нравится. Ждем с нетерпением новинок!