Дорогі наші, любі українці і українки!
20-22 березня Тела Артіс прийме участь у виставці в м.Кельн, Німеччина. Запрошуємо завітати на стенд Tela Artis K-048 Hall 11.2
Для отримання безкоштовних квитків - напишіть нам на пошту tela-artis@ukr.net
Ми працюємо і робимо відправки кожен день
Скидуйте замовлення на пошту tela-artis@ukr.net або оформлюйте через сайт tela-artis.com
Все буде Україна! Разом йдемо до перемоги!!!
Картинки з останніми новинками ви можете завантажити за посиланням
|
Лидия Дмитриевна
14 Грудень 2020
Не перестаю удивляться мастерству ваших художников! Получаю необыкновенное удовольствие даже при просмотре сайта, уже не говоря о вышивке - вышиваю по Вашим схемам и Ваши наборы уже годы. Молодцы! А еще, спасибо Вашим менеджерам - ни разу не отказали в помощи или консультации! Спасибо!Так держать! Особенно в такое трудное время! |
|
Оксана
9 Листопад 2014
Хочу подякувати Вам за Вашу продукцію, кожну схемку, в яку ви вкладаєте стільки часу, зусиль і любові у її дизайнерське створення, одним словом, за гарну якість і доступні ціни. Маю вже кілька Ваших схемок, особливо подобаються пейзажі, квіти, тварини, але на цьому прагну не зупинятись і надалі купуватиму Вашу продукцію. Радує те, що Ваша колекція постійно поповнюється новими сюжетами, темами, які надихають нас творити прекрасне. Успіхів всьому Вашому колективу і щедрих вдячних покупців! |
|
Ніна
4 Листопад 2014
Постійно заходжу на Ваш сайт, бо вишивка бісером останнім часом - моє найкраще хоббі. А тепер хочу подякувати усьому Вашому прекрасному персоналу за те, що даєте нам можливість насолоджуватись Вашою різноманітною продукцією, яка вражає своєю якістю, ціновою доступністю. За порадою друзів уже придбала декілька зразків вашої продукції - схем, над якими приємно буде працювати. І прагну ще купувати у Вас. Обов'язково буду пропонувати Вашу продукцію усім своїм друзям та знайомим. З Вами приємно мати справу. Творіть і далі, щоб коло Ваших покупців збільшувалось і від них Ви завжди чули тільки приємні слова подяки. |
|
Инесса
1 Грудень 2019
Добрый день, уважаемая команда компании "Tela Artis"! Спешу поделиться своим отшивом сумки "Фрактал Бесконечность". Фото к сожалению не может передать всей красоты, блеска и игры бисера. Результат просто ПОТРЯСАЮЩИЙ!!! И этот результат стоил того, что бы перетерпеть сложность самого отшива. Самая большая загвоздка была в чтении схемы и без электронной схемы было бы очень сложно не ошибиться. Спасибо, что моментально откликнулись и выслали схему, процесс пошел значительно быстрее и легче!!! Искренне желаю процветания и успехов Вашей компании! Пусть все задуманные планы всегда осуществляются!!! |