Підписка


ENG
ENG
0Кошик

Новинки

Гном Ворчун
Артикул: ВЛ-013
78 грн
Гном Весельчак
Артикул: ВЛ-014
78 грн
Гном Тихоня
Артикул: ВЛ-015
78 грн
Гном Соня
Артикул: ВЛ-016
78 грн

Хіти продажів

Любопытство
Артикул: ТА-463
138 грн
Солнечное поле
Артикул: ТА-453
138 грн
Домик в цветочной раме
Артикул: ТА-450
138 грн

О Нас

 

Дорогі наші, любі українці і українки!

 

20-22 березня Тела Артіс прийме участь у виставці в м.Кельн, Німеччина. Запрошуємо завітати на стенд Tela Artis K-048 Hall 11.2
Для отримання безкоштовних квитків - напишіть нам на пошту tela-artis@ukr.net

 

Ми працюємо і робимо відправки кожен день

Скидуйте замовлення на пошту tela-artis@ukr.net або оформлюйте через сайт tela-artis.com

 

Все буде Україна! Разом йдемо до перемоги!!!

 

Картинки з останніми новинками ви можете завантажити за посиланням 

 

Що кажуть наші клієнти / Усі відгуки / Залишити відгук

Ніна
4 Листопад 2014

Постійно заходжу на Ваш сайт, бо вишивка бісером останнім часом - моє найкраще хоббі. А тепер хочу подякувати усьому Вашому прекрасному персоналу за те, що даєте нам можливість насолоджуватись Вашою різноманітною продукцією, яка вражає своєю якістю, ціновою доступністю. За порадою друзів уже придбала декілька зразків вашої продукції - схем, над якими приємно буде працювати. І прагну ще купувати у Вас. Обов'язково буду пропонувати Вашу продукцію усім своїм друзям та знайомим. З Вами приємно мати справу. Творіть і далі, щоб коло Ваших покупців збільшувалось і від них Ви завжди чули тільки приємні слова подяки.

Елена
30 Жовтень 2014

Хочу вышить мужу на ДР этот яркий и красочный корабль, уверена, что вышитая картина украсит и дополнит наш интерьер.

София
13 Травень 2020

Очень нравятся Лимоны. Чудесно подобраны материал и цвета бисера. Все качественно. Вышивать в удовольствие. Единственное,я бы положила больше бисера,т к. Где вышивка вприкреп бисера использую больше,чтобы не было видно ткани,особенно на тех лимонах,которые набиваются и пришиваются. Чудесный набор! Очень хочется,чтобы появился такой же набор, только Гранаты))) я бы купила.

http://www.krestik-biser.com.ua
9 Жовтень 2013

Неимоверно красивая и качественная продукция! Каждая схема яркая и оригинальная. Все наши клиенты очень довольны! Спасибо Вам, с Вами очень приятно работать. Очень ждем новинок!