Підписка


ENG
ENG
0Кошик

Новинки

Львів-Тернопіль-Івано-Франківськ
Артикул: Х-305
850 грн
Пухнастий красень
Артикул: ТК-110
195 грн
Круте авокадо
Артикул: Б-047
490 грн
Креветка
Артикул: Б-046
620 грн

Хіти продажів

Зайчонок
Артикул: Б-203
440 грн
Венок с лимонами
Артикул: ТА-440
138 грн
Лисиця
Артикул: Б-105
440 грн

О Нас

 

Дорогі наші, любі українці і українки!

 

20-22 березня Тела Артіс прийме участь у виставці в м.Кельн, Німеччина. Запрошуємо завітати на стенд Tela Artis K-048 Hall 11.2
Для отримання безкоштовних квитків - напишіть нам на пошту tela-artis@ukr.net

 

Ми працюємо і робимо відправки кожен день

Скидуйте замовлення на пошту tela-artis@ukr.net або оформлюйте через сайт tela-artis.com

 

Все буде Україна! Разом йдемо до перемоги!!!

 

Картинки з останніми новинками ви можете завантажити за посиланням 

 

Що кажуть наші клієнти / Усі відгуки / Залишити відгук

Леся
30 Травень 2017

Спасибо Вам большое за схемы, я просто не могу нарадоваться, работая с ними

Татьяна
5 Березень 2018

Большое спасибо за схему Зефир, вышивалась на одном дыхании. Очень красиво подобран дизайнерами оттенки бисер, ложится красиво. Сделала на подарок сестре на День рождения, думаю будет здорово.

Оксана
9 Листопад 2014

Хочу подякувати Вам за Вашу продукцію, кожну схемку, в яку ви вкладаєте стільки часу, зусиль і любові у її дизайнерське створення, одним словом, за гарну якість і доступні ціни. Маю вже кілька Ваших схемок, особливо подобаються пейзажі, квіти, тварини, але на цьому прагну не зупинятись і надалі купуватиму Вашу продукцію. Радує те, що Ваша колекція постійно поповнюється новими сюжетами, темами, які надихають нас творити прекрасне. Успіхів всьому Вашому колективу і щедрих вдячних покупців!

Татиана
29 Березень 2016

Уважаемые сотрудники " Тэла Артис " ! Огромное Вам спасибо за профессианализм!Каждый раз беря в работу ваше произведение,с каждым стежком окунаешься в мир сказки и волшебства.Плюс ко всему еще и очень хорошее качество материала,на который нанесены схемы для вышивки.Прекрасно подобраны цвета,каждая бисеринка на своем месте.Законченая картина смотрится как живая.Еще раз огромное спасибо за Вашу работу!!!!