Підписка


ENG
ENG
0Кошик

Новинки

Карпи
Артикул: РТ150286
280 грн
Мишачий будиночок
Артикул: РТ150285
450 грн
Автопортрет
Артикул: РТ150284
350 грн
Черные ножницы
Артикул: Б-303
360 грн

Хіти продажів

Веселые зонтики
Артикул: ТА-220

схема

138 грн

О Нас

 

Дорогі наші, любі українці і українки!

 

20-22 березня Тела Артіс прийме участь у виставці в м.Кельн, Німеччина. Запрошуємо завітати на стенд Tela Artis K-048 Hall 11.2
Для отримання безкоштовних квитків - напишіть нам на пошту tela-artis@ukr.net

 

Ми працюємо і робимо відправки кожен день

Скидуйте замовлення на пошту tela-artis@ukr.net або оформлюйте через сайт tela-artis.com

 

Все буде Україна! Разом йдемо до перемоги!!!

 

Картинки з останніми новинками ви можете завантажити за посиланням 

 

Що кажуть наші клієнти / Усі відгуки / Залишити відгук

Алла
30 Листопад 2014

Доброго дня. Ознайомилася з Вашими пропозиціями, є багато цікавих, хочу придбати декілька. Виникло до Вас велике прохання: створити картину з краєвидами міста Львова (Площа ринок, Високий замок, панорама міста...). Дуже хочу вишити бісером, думаю я не одна маю таке бажання. Сподіваюся втілити в реальність свою мрію. Дякую за Ваші чудові творіння. Нехай натхнення супроводжує Вас!

Снежана
1 Листопад 2014

Я открыла для себя "Тела Артис" со схемы "В вихре танца". Прекрасная композиция, приятная ткань и потрясающий результат!!! Работа со схемой так захватила, что уже купила еще ряд схем: "Снежная Королева", "Одуванчики", "Шардоне" и "Карамельные розы". Но это еще не предел!!! Дальше будет больше...)))

Виктория
26 Квітень 2017

спасибо большое за схемы кошачих мордачек) вышиваю сейчас Базальта,Рыжик и Мурчик уже красуются на кухне) смотрю,что появилась еще одна,очень круто! хотелось бы,чтобы еще появилась британская толстая морда(у самой кошка британка),черный и белые котики :-)

Ирина
11 Грудень 2013

Добрый день. Получили в который раз Ваши схемки. Качество на высшем уровне. Схемы все необычные, интересные, одним словом ШИКАРНЫЕ!!!! Быстро и в сроки всегда отправляют товар. Сотрудники очень добры, отзывчивы, всегда проконсультируют, подскажут. Очень приятно с Вами сотрудничать!!! Спасибо Вам за то, что Вы есть и творите такую красоту!!!!!!!