Підписка


ENG
ENG
0Кошик

Новинки

Муліне ручного фарбування 349, Небосхил, 8м
Артикул: 349
89 грн
Муліне ручного фарбування 318, Іпомея, 8м
Артикул: 318
89 грн
Муліне ручного фарбування 315, Дельфініум, 8м
Артикул: 315
89 грн
Муліне ручного фарбування 310, Струмок, 8м
Артикул: 310
89 грн

Хіти продажів

Сон
Артикул: НГ-076
820 грн

О Нас

 

Дорогі наші, любі українці і українки!

 

20-22 березня Тела Артіс прийме участь у виставці в м.Кельн, Німеччина. Запрошуємо завітати на стенд Tela Artis K-048 Hall 11.2
Для отримання безкоштовних квитків - напишіть нам на пошту tela-artis@ukr.net

 

Ми працюємо і робимо відправки кожен день

Скидуйте замовлення на пошту tela-artis@ukr.net або оформлюйте через сайт tela-artis.com

 

Все буде Україна! Разом йдемо до перемоги!!!

 

Картинки з останніми новинками ви можете завантажити за посиланням 

 

Що кажуть наші клієнти / Усі відгуки / Залишити відгук

Рукоделие.in.ua
29 Серпень 2013

На данный момент главным преимуществом производителя является достойное качество, неординарные мотивы, конкурентоспособная цена.

Ніна
4 Листопад 2014

Постійно заходжу на Ваш сайт, бо вишивка бісером останнім часом - моє найкраще хоббі. А тепер хочу подякувати усьому Вашому прекрасному персоналу за те, що даєте нам можливість насолоджуватись Вашою різноманітною продукцією, яка вражає своєю якістю, ціновою доступністю. За порадою друзів уже придбала декілька зразків вашої продукції - схем, над якими приємно буде працювати. І прагну ще купувати у Вас. Обов'язково буду пропонувати Вашу продукцію усім своїм друзям та знайомим. З Вами приємно мати справу. Творіть і далі, щоб коло Ваших покупців збільшувалось і від них Ви завжди чули тільки приємні слова подяки.

Вероника
21 Лютий 2016

Сейчас вышиваю триптих "Гелиос" и как всегда ТМ "Тэла Артис" порадовала отличным качеством и безупречным конечным результатом. Рисунок очень четко нанесен, края ткани обработаны, бисер наилучшего качества (брака нет). "Тэла Артис" теперь мой любимый производитель. Картины выглядят очень дорого и шикарно. Всем рекомендую.

Ирина
11 Грудень 2013

Добрый день. Получили в который раз Ваши схемки. Качество на высшем уровне. Схемы все необычные, интересные, одним словом ШИКАРНЫЕ!!!! Быстро и в сроки всегда отправляют товар. Сотрудники очень добры, отзывчивы, всегда проконсультируют, подскажут. Очень приятно с Вами сотрудничать!!! Спасибо Вам за то, что Вы есть и творите такую красоту!!!!!!!